wanna z odlewu mineralnego besco

Niezależnie od wieku czy pewnych ograniczeń ruchowych, każdy zasługuje na to, aby jego łazienka spełniała nie tylko walory estetyczne, ale również była bezpiecznym i komfortowym pomieszczeniem, z którego codziennie korzystamy. 

Wśród modeli wanien, znajduje się wanna z płytszym dnem, co ułatwia wejście i wyjście z kąpieli, model z siedziskiem wewnątrz, czy inne wanny prostokątne oraz asymetryczne, w którym możliwy jest montaż dedykowanych uchwytów wannowych oraz zagłówków, które pomagają w codziennych czynnościach higieny.

Dla zwolenników prysznica również wprowadziliśmy szereg produktów, które świetnie sprawdzą się w łazienkach osób starszych czy niepełnosprawnych. Wśród wspomnianych rozwiązań znajdują się m.in. ultraniskie brodziki prysznicowe. Ich forma pozwala na wpuszczenie w posadzkę, tworząc tym samym bezprogowe wejście. Drugim typem brodzików, są wyższe modele z wbudowanymi w ich formie siedziskami.

Strefa prysznica nie obędzie się bez kabiny prysznicowej, a w tym segmencie użytkownicy mają szeroki wybór spośród kabin bezprofilowych i typu walk in.

Uzupełnieniem oferty są akcesoria oraz dedykowane rozwiązania. 

Powłoka Besco BeSafe, której nazwa wskazuje na funkcję, jest nakładana na powierzchnię wanny lub brodzika, tworząc strukturę, która zapobiega poślizgnięciu się. 

Siedzisko prysznicowe Active jest idealnym rozwiązaniem pod prysznicem.  Montaż naścienny, wytrzymałość i składana forma, pozwalają na bezproblemowe użytkowanie. Obok walorów użytkowych, krzesełko ma przemyślany i nienarzucający się design, nie odwracając uwagi od pozostałych elementów wyposażenia łazienki.