Wybieramy kabinę prysznicową- zwracamy uwagę na istotne elementy!

Jeżeli projekt Waszej łazienki przewiduje montaż kabiny prysznicowej, załączamy artykuł, w którym zwróciliśmy uwagę na wiele- często pomijanych detali, na które warto zwrócić uwagę podczas jej zakupu! Aby długo i bezproblemowo cieszyć się prysznicem, należy dokładniej przyglądnąć się wybranej kabinie, nie kierując się jedynie ceną oraz estetyką. 

Więcej… Pobierz
Detale kabin Viva Besco

Wanna czy prysznic

Wanna czy prysznic? To jedno z najtrudniejszych pytań, jakie należy zadać projektując łazienkę. Specjalnie dla Besco, pani Agnieszka Sowińska, architekt, podpowiada czym kierować się, aby podjąć słuszną decyzję. Zapraszamy do lektury w zakładce FAQ/ Porady i wypowiedzi ekspertów.

Więcej… Pobierz
wanna czy prysznic

Projektując łazienkę

Zastanawiacie się nad remontem łazienki? A może rozpoczęliście już prace demontażowe i czas na projekt nowego wnętrza? Specjalnie dla Nas pani Alicja Konarska, Szef działu kreacji i ekspozycji, udzieliła kilku praktycznych porad, na co w szczególności zwrócić uwagę, aby wnętrze było nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Polecamy lekturę w zakładce FAQ/ Porady i wypowiedzi ekspertów.

Więcej… Pobierz
projektowanie besco wanny brodziki kabiny prysznicowe polski producent

BESCO POD LUPĄ/ Parawany nawannowe, drzwi i kabiny prysznicowe

Tworząc nasze produkty dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one oczekiwania pod względem designerskim jak i użytkowym. Poniżej zawarliśmy informacje dotyczące zastosowanych technologii produkcyjnych oraz detalach wykończenia, które znacząco wpływają na walory szklanych produktów z oferty Besco.

Więcej… Pobierz
besco pod lupa
ul. Kościelna 21, 38‑524 Besko
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu