ŁAZIENKA WYBÓR ROKU 2015 - ZNAMY WYNIKI!!!

Aż dwie nagrody dla produktów Besco! 
W kategorii kabin prysznicowych jury wyróżniło kabino-wannę Inspiro. 
W głosowaniu internetowym Konsumenci wybrali wannę Victoria najlepszym produktem do łazienek 2015! 
Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Więcej…
victoria besco najlepszy produkt do lazienek

NOWOŚCI 2015

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do naszej oferty nowych modeli wanien. 

Jesteśmy pewni, że wanny Aria i Mia w nowych wymiarach spełnią wszystkie Państwa oczekiwania, zarówno te estetyczne, jak i funkcjonalne. Równocześnie, mamy przyjemność poinformować, że wraz z wprowadzeniem do oferty wanny Aria Rehab 120x70 cm, rozpoczęliśmy nowy projekt Łazienka bez barier.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną ulotką.

Więcej…
news2_www(1)

WODNE INSPIRACJE - TRENDY 2015

Już 20 lat tworzymy wyjątkowe wanny i brodziki, dokładając wszelkich starań, aby zarówno pod względem jakościowym, użytkowym, jak i estetycznym, spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykorzystując zdobyte przez te wszystkie lata wiedzę, doświadczenie i umiejętność rozpoznawania potrzeb naszych Klientów, stworzyliśmy nową linię produktów sygnowanych marką Besco.

Oddajemy w Państwa ręce nowy katalog „zainspirowany wodą", w którym znajdą Państwo kolekcję praktycznych parawanów nawannowych, drzwi prysznicowych idealnych do każdej łazienki oraz wyjątkowych kabino-wanien. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów marki Besco jest optymalne połączenie najwyższej jakości, przemyślanego designu oraz atrakcyjnej ceny.

Więcej…
news_www(1)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Mamy przyjemność poinformować o wynikach naszego Konkursu! Jury miało naprawdę trudną decyzję do podjęcia, ale ostatecznie jednomyślnie postanowiliśmy nagrodzić:
I miejsce - BARTŁOMIEJ NYKIEL 
Uważam, że nowa strona besco.eu jest BESCOnkurencyjna.
II miejsce - IWONA FILIPCZAK
Uważam, że nowa strona besco.eu jest jak WODA - przejrzysta i klarowna. Przynosi ze sobą dużo świeżości i orzeźwiających pomysłów. Nie ma jednej postaci: płynnie przechodzi z produktów do porad, od aktualności do aranżacji. Jest oceanem inspiracji, w przyjemnych barwach błękitu i szarości - wystarczy się w nim zanurzyć, żeby odkryć piękno na nowo!
III miejsce - IWONA DORUCH
Uważam, że nowa strona besco.eu wprowadza nas w świat nieograniczonych możliwości ludzkiej koncepcji, zacierając jednocześnie granice między sztuką, gustem i stylem.
Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Już wkrótce planujemy kolejny ciekawy Konkurs, zapraszamy już dziś : )

Więcej…
wanna wolnostojaca vera aranzacja
ul. Kościelna 21, 38‑524 Besko
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu