ŁAZIENKA WYBÓR ROKU 2015 - ZNAMY WYNIKI!!!

Aż dwie nagrody dla produktów Besco! 
W kategorii kabin prysznicowych jury wyróżniło kabino-wannę Inspiro. 
W głosowaniu internetowym Konsumenci wybrali wannę Victoria najlepszym produktem do łazienek 2015! 
Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Więcej… Pobierz
victoria besco najlepszy produkt do lazienek

NOWOŚCI 2015

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do naszej oferty nowych modeli wanien. 

Jesteśmy pewni, że wanny Aria i Mia w nowych wymiarach spełnią wszystkie Państwa oczekiwania, zarówno te estetyczne, jak i funkcjonalne. Równocześnie, mamy przyjemność poinformować, że wraz z wprowadzeniem do oferty wanny Aria Rehab 120x70 cm, rozpoczęliśmy nowy projekt Łazienka bez barier.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną ulotką.

Więcej… Pobierz
news2_www(1)

WODNE INSPIRACJE - TRENDY 2015

Już 20 lat tworzymy wyjątkowe wanny i brodziki, dokładając wszelkich starań, aby zarówno pod względem jakościowym, użytkowym, jak i estetycznym, spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykorzystując zdobyte przez te wszystkie lata wiedzę, doświadczenie i umiejętność rozpoznawania potrzeb naszych Klientów, stworzyliśmy nową linię produktów sygnowanych marką Besco.

Oddajemy w Państwa ręce nowy katalog „zainspirowany wodą", w którym znajdą Państwo kolekcję praktycznych parawanów nawannowych, drzwi prysznicowych idealnych do każdej łazienki oraz wyjątkowych kabino-wanien. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów marki Besco jest optymalne połączenie najwyższej jakości, przemyślanego designu oraz atrakcyjnej ceny.

Więcej… Pobierz
news_www(1)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Mamy przyjemność poinformować o wynikach naszego Konkursu! Jury miało naprawdę trudną decyzję do podjęcia, ale ostatecznie jednomyślnie postanowiliśmy nagrodzić:
I miejsce - BARTŁOMIEJ NYKIEL 
Uważam, że nowa strona besco.eu jest BESCOnkurencyjna.
II miejsce - IWONA FILIPCZAK
Uważam, że nowa strona besco.eu jest jak WODA - przejrzysta i klarowna. Przynosi ze sobą dużo świeżości i orzeźwiających pomysłów. Nie ma jednej postaci: płynnie przechodzi z produktów do porad, od aktualności do aranżacji. Jest oceanem inspiracji, w przyjemnych barwach błękitu i szarości - wystarczy się w nim zanurzyć, żeby odkryć piękno na nowo!
III miejsce - IWONA DORUCH
Uważam, że nowa strona besco.eu wprowadza nas w świat nieograniczonych możliwości ludzkiej koncepcji, zacierając jednocześnie granice między sztuką, gustem i stylem.
Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Już wkrótce planujemy kolejny ciekawy Konkurs, zapraszamy już dziś : )

Więcej… Pobierz
wanna wolnostojaca vera aranzacja
ul. Kościelna 21, 38‑524 Besko
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu