Poradenstvo

  1. Home
  2. Poradenstvo

Wybieramy kabinę prysznicową- zwracamy uwagę na istotne elementy!

Jeżeli projekt Waszej łazienki przewiduje montaż kabiny prysznicowej, załączamy artykuł, w którym zwróciliśmy uwagę na wiele- często pomijanych detali, na które warto zwrócić uwagę podczas jej zakupu! Aby długo i bezproblemowo cieszyć się prysznicem, należy dokładniej przyglądnąć się wybranej kabinie, nie kierując się jedynie ceną oraz estetyką. 

Viac... K stiahnutiu
Detale kabin Viva Besco

Wanna czy prysznic?

Wanna czy prysznic? To jedno z najtrudniejszych pytań, jakie należy zadać projektując łazienkę. Specjalnie dla Besco, pani Agnieszka Sowińska, architekt, podpowiada czym kierować się, aby podjąć słuszną decyzję. Zapraszamy do lektury!

Viac... K stiahnutiu
wanna czy prysznic

Projektując łazienkę

Zastanawiacie się nad remontem łazienki? A może rozpoczęliście już prace demontażowe i czas na projekt nowego wnętrza? Specjalnie dla Nas pani Alicja Konarska, Szef działu kreacji i ekspozycji, udzieliła kilku praktycznych porad, na co w szczególnoci zwrócić uwagę, aby wnętrze było nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Polecamy lekturę.

Viac... K stiahnutiu
projektowanie besco wanny brodziki kabiny prysznicowe polski producent

BESCO POD LUPĄ/ Parawany nawannowe, drzwi i kabiny prysznicowe

REGULACJA PRZYŚCIENNA

We wszystkich parawanach nawannowych, drzwiach oraz kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiał dostosowanie produktu do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał optymalne wyregulowanie produktu względem wanny, brodzika, czy posadzki.

BEZPIECZNE SZKŁO

We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkłą hartowanego prawany, drzwi oraz kabiny prysznicowe marki Besco są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

POWŁOKA BESCO PROCLEAN

To niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkłą w procesie jest obróbki. Dzięki niezwykłym właściwością powłoki Besco ProClean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc charakterystycznych osadów. Zmniejszona ilość zanieczyszczeń znacząco ogranicza rozwój bakterii i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z powłoką Besco ProClean zapewniają delikatne środki czystości. Powłokę w standardzie posiadają wszystkie kabiny prysznicowe z przejrzystym szkłem. 

ULTRANOWOCZESNE ROLKI

W rolkach naszych kabin prysznicowych zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki połączeniu nylonu ze stałą nierdzewną rolki nie tylko zapewniają bezproblemową i cichą pracę drzwi przesuwnych, ale również są niezwykle trwałe. Dolne rolki umożliwiają wypięcie i odchylenie drzwi. 

OPTYMALNE ZAWISY

Zawiasy o zakresie regulacji 180 lub 360 stopni, w zależności od modelu parawany, pozwalają dowolnie składać parawan na cianę, dzięki czemu idealnie sprawdzą się również w niewielkich łazienkach, gdzie często poszczególne elementy wyposażenia są bardzo blisko siebie, co utrudnia swobodne składanie parawanu w jednym kierunku. 

PRECYZYJNE WYKOŃCZENIE

Wszystkie elementy parawanów, drzwi czy kabin prysznicowych marki Besco zostały wykonane z najwyższą starannością. Precyzyjne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów, rolek, itp., z jednej strony wpływa niezwykle korzystanie na walory estetyczne produktów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną ekspoloatację przez długie lata.

 

Viac... K stiahnutiu
besco pod lupa
Besco
ul. Kościelna 21, 38-524 Besko
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu