MONTAŻ KABINY PRYSZNICOWEJ MODERN Z BRODZIKIEM

Montaż kabiny prysznicowej z brodzikiem nie jest procesem skomplikowanym, wymaga jednak dość dużej precyzji, gdyż niewłaściwe wykonanie jednego z etapów instalacji może prowadzić do szeregu problemów, których skutki mogą być uciążliwe dla użytkowników kabiny. Zapraszamy do obejrzenia filmu z instrukcją montażu kabiny prysznicowej Modern z brodzikiem krok po kroku.

Więcej… Pobierz

MONTAŻ WANNY Z OBUDOWĄ

Montaż wanny nie jest procesem skomplikowanym, wymaga jednak dość dużej precyzji, gdyż niewłaściwe wykonanie jednego z etapów instalacji może prowadzić do szeregu problemów, których skutki mogą być uciążliwe dla użytkowników wanny. Zapraszamy do obejrzenia filmu z instrukcją montażu wanny z obudową krok po kroku.

Więcej… Pobierz

MONTAŻ WANNY WOLNOSTOJĄCEJ

Montaż wanny wolnostojącej jest bardzo prosty, należy jednak pamiętać o tym, że niewłaściwe wykonanie jednego z etapów instalacji może prowadzić do szeregu problemów, których skutki mogą być uciążliwe dla użytkowników wanny. Zapraszamy do obejrzenia filmu z instrukcją montażu wanny retro oraz wanny typu modern ze zintegrowaną obudową krok po kroku.

Więcej… Pobierz

MONTAŻ PARAWANU NAWANNOWEGO

Montaż parawanu nawannowego nie jest procesem skomplikowanym, wymaga jednak dość dużej precyzji, gdyż niewłaściwe wykonanie jednego z etapów instalacji może prowadzić do szeregu problemów, których skutki mogą być uciążliwe dla użytkowników. Zapraszamy do obejrzenia filmu z instrukcją montażu parawanu nawannowego krok po kroku.

Więcej… Pobierz
ul. Kościelna 21, 38‑524 Besko
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu