WANNY WOLNOSTOJĄCE

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego wybrane modele wanien wolnostojących z naszej oferty. Przypominamy, że każda wanna jest dostępna w dowolnym kolorze palety RAL, może być skonfigurowana z różnymi, dedykowanymi akcesoriami i syfonami, została wyprodukowana w Polsce i jest objęta aż 10-letnią gwarancją! 

Więcej… Pobierz

Pielęgnacja wanien i brodzików

Użytkownicy wanien i brodzików akrylowych powinni pamiętać o kilku podstawowych zasadach ich użytkowania, dzięki którym będą się mogli cieszyć swoją wanną czy brodzikiem przez długie lata. Plik zawiera kilka istotnych wskazówek i zasad użytkowania produktów z akrylu.

Więcej… Pobierz
Pielęgnacja wanien i brodzików.pdf

Prawidłowy montaż wanny

Wanna kąpielowa stanowi podstawowy element wyposażenia praktycznie każdej łazienki. Warto więc pamiętać o tym, że jej prawidłowy montaż jest bardzo istotny i determinuje komfortową oraz bezproblemową eksploatację wanny w przyszłości. Wyłącznie wybór egzemplarza w pełni odpowiadającego naszym oczekiwaniom, zarówno estetycznym, jak i funkcjonalnym, zastosowanie właściwego systemu montażu i prawidłowa instalacja wanny, gwarantują pełną satysfakcję z jej użytkowania i umożliwiają swobodne korzystanie z kąpieli. Błędy popełniane na etapie montażu wyrobu bardzo często w efekcie generują późniejsze wysokie koszty związane z niezbędnymi przeróbkami czy naprawami. W załączeniu wskazówki, które ułatwią prawidłowy montaż każdej wanny.

Więcej… Pobierz
Prawidłowy montaż wanny.pdf

Błędy montażowe i ich potencjalne skutki

Montaż wanny nie jest procesem skomplikowanym, wymaga jednak dość dużej precyzji. Niewłaściwe wykonanie jednego z etapów instalacji może prowadzić do szeregu problemów, których skutki mogą być uciążliwe dla użytkowników wanny. W załączeniu zestawiono najczęściej popełniane błędy, ich konsekwencje oraz możliwe rozwiązania w zakresie ich usunięcia.

Więcej… Pobierz
Błędy montażowe.pdf
ul. Kościelna 21, 38‑524 Besko
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu