Tanácsok

  1. Főoldal
  2. Tanácsok

Wybieramy kabinę prysznicową- zwracamy uwagę na istotne elementy!

Jeżeli projekt Waszej łazienki przewiduje montaż kabiny prysznicowej, załączamy artykuł, w którym zwróciliśmy uwagę na wiele- często pomijanych detali, na które warto zwrócić uwagę podczas jej zakupu! Aby długo i bezproblemowo cieszyć się prysznicem, należy dokładniej przyglądnąć się wybranej kabinie, nie kierując się jedynie ceną oraz estetyką. 

Több… Töltse le.
Detale kabin Viva Besco

Wanna czy prysznic?

Wanna czy prysznic? To jedno z najtrudniejszych pytań, jakie należy zadać projektując łazienkę. Specjalnie dla Besco, pani Agnieszka Sowińska, architekt, podpowiada czym kierować się, aby podjąć słuszną decyzję. Zapraszamy do lektury!

Több… Töltse le.
wanna czy prysznic

Projektując łazienkę

Zastanawiacie się nad remontem łazienki? A może rozpoczęliście już prace demontażowe i czas na projekt nowego wnętrza? Specjalnie dla Nas pani Alicja Konarska, Szef działu kreacji i ekspozycji, udzieliła kilku praktycznych porad, na co w szczególnoci zwrócić uwagę, aby wnętrze było nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Polecamy lekturę.

Több… Töltse le.
projektowanie besco wanny brodziki kabiny prysznicowe polski producent

BESCO POD LUPĄ/ Parawany nawannowe, drzwi i kabiny prysznicowe

REGULACJA PRZYŚCIENNA

We wszystkich parawanach nawannowych, drzwiach oraz kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiał dostosowanie produktu do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał optymalne wyregulowanie produktu względem wanny, brodzika, czy posadzki.

BEZPIECZNE SZKŁO

We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkłą hartowanego prawany, drzwi oraz kabiny prysznicowe marki Besco są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

POWŁOKA BESCO PROCLEAN

To niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkłą w procesie jest obróbki. Dzięki niezwykłym właściwością powłoki Besco ProClean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc charakterystycznych osadów. Zmniejszona ilość zanieczyszczeń znacząco ogranicza rozwój bakterii i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z powłoką Besco ProClean zapewniają delikatne środki czystości. Powłokę w standardzie posiadają wszystkie kabiny prysznicowe z przejrzystym szkłem. 

ULTRANOWOCZESNE ROLKI

W rolkach naszych kabin prysznicowych zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki połączeniu nylonu ze stałą nierdzewną rolki nie tylko zapewniają bezproblemową i cichą pracę drzwi przesuwnych, ale również są niezwykle trwałe. Dolne rolki umożliwiają wypięcie i odchylenie drzwi. 

OPTYMALNE ZAWISY

Zawiasy o zakresie regulacji 180 lub 360 stopni, w zależności od modelu parawany, pozwalają dowolnie składać parawan na cianę, dzięki czemu idealnie sprawdzą się również w niewielkich łazienkach, gdzie często poszczególne elementy wyposażenia są bardzo blisko siebie, co utrudnia swobodne składanie parawanu w jednym kierunku. 

PRECYZYJNE WYKOŃCZENIE

Wszystkie elementy parawanów, drzwi czy kabin prysznicowych marki Besco zostały wykonane z najwyższą starannością. Precyzyjne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów, rolek, itp., z jednej strony wpływa niezwykle korzystanie na walory estetyczne produktów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną ekspoloatację przez długie lata.

 

Több… Töltse le.
besco pod lupa