1. Gdzie można znaleźć katalog brodzików Besco?
  2. Gdzie można znaleźć cennik brodzików Besco?
  3. Gdzie można kupić brodziki Besco?
  4. Gdzie można obejrzeć brodziki Besco?
  5. Jaki jest okres gwarancji na brodziki Besco?
  6. Co oznacza gwarancja na brodziki oparta o zasadę door-to-door?
  7. Z jakiego materiału są wykonane brodziki Besco?
  8. Jak rozpoznać, który brodzik asymetryczny jest prawy, a który lewy?
  9. Jak i czym czyścić brodziki Besco?
  10. Jak poprawnie zamontować brodzik?

Gdzie można znaleźć katalog brodzików Besco?

Katalog naszych produktów można znaleźć pod adresem: http://www.besco.eu/katalog/

Gdzie można znaleźć cennik brodzików Besco?

Cennik naszych produktów można znaleźć pod adresem: http://www.besco.eu/katalog/

Gdzie można kupić brodziki Besco?

 Lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży naszych produktów, dostępna jest na stronie: http://www.besco.eu/gdzie-kupic/. Jeżeli nie znaleźli Państwo dogodnej lokalizacji prosimy o kontaky z naszym Działem Handowym (tel. 13 46 73 444, email: info@besco.eu) lub jednym z Regionalnych Szefów Sprzedaży http://www.besco.eu/kontakt/.

 

Gdzie można obejrzeć brodziki Besco?

Studia Besco z naszymi produktami są wystawione w najlepszych salonach i sklepach z produktami sanitarnymi w całej Polsce. Aby sprawdzić, gdzie najbliżej można na żywo zobaczyć dany model brodzika, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym 
tel. 13 46 73 444
e-mail: info@besco.eu

Jaki jest okres gwarancji na brodziki Besco?

Wszystkie brodziki Besco objęte są 10-letnią gwarancją opartą o zasadę door-to-door.

Co oznacza gwarancja na brodziki oparta o zasadę door-to-door?

W przypadku jakichkolwiek problemów z brodzikiem Besco, nasz serwisant przyjedzie bezpośrednio do Państwa domu. Nie ma więc konieczności wożenia brodzika do sklepu, w którym został zakupiony.

Z jakiego materiału są wykonane brodziki Besco?

Brodziki Besco są produkowane w dwóch technologiach z dwóch różnych rodzajów materiałów.
Przy każdym brodzika znajdą Państwo informację na temat materiału, z jakiego został wytworzony.

AKRYL SANITARNY
Brodziki wykonane z akrylu sanitarnego cechuje przede wszystkim idealnie gładka powierzchnia, dzięki czemu niezwykle łatwo jest je utrzymać w czystości. Akryl to tworzywo o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, dzięki czemu powierzchnia brodzika utrzymuje temperaturę wody i jest przyjemna w dotyku. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują właściwości antypoślizgowe i antybakteryjne tego materiału. Dzięki temu, że akryl jest barwiony w masie, w łatwy sposób można wypolerować niewielkie zarysowania.

ODLEWY MINERALNE
Brodziki tworzone w technologii odlewów mineralnych są wykończone niezwykle odporną powłoką Gelcoat. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, brodziki charakteryzują bardzo dobre właściwości użytkowe i estetyczne. Brodziki wykonane z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit oraz żywicy, cechuje idealnie gładka, nieporowata powierzchnia o bardzo wysokiej trwałości i odporności na przebarwienia. Antybakteryjne właściwości warstwy Gelcoat ułatwiają utrzymanie brodzika w czystości i zapobiegają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii.

Jak rozpoznać, który brodzik asymetryczny jest prawy, a który lewy?

Określenie strony brodzika ułatwi Państwu poniższy rysunek:

Jak i czym czyścić brodziki Besco?

Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, aby móc przez długie lata bezproblemowo cieszyć się swoim brodzikiem, bez względu na to, czy wybraliśmy brodzik akrylowy czy z odlewów mineralnych. Istnieje kilka substancji, których należy unikać jak np. amoniak, aceton czy alkohol. Ważne jest również stosowanie jedynie miękkich gąbek i ściereczek oraz płynów niezawierających substancji żrących czy cząsteczek szorujących, gdyż bardzo łatwo mogą one zniszczyć powierzchnię brodzika. Aby ułatwić naszym Klientom codzienną pielęgnację naszych wyrobów oraz zapewnić ich komfortowe użytkowanie, wprowadziliśmy do oferty profesjonalny środek do brodzików Besco Professional "Wanny i brodziki"

Jak poprawnie zamontować brodzik?

Proces ten nie jest skomplikowany, jednak wymaga sporej precyzji wykonania. Zachęcamy do obejrzenia filmu z instrukcją montażu brodzika oraz kabiny prysznicowej krok po kroku: http://www.besco.eu/porady/montaz/montaz-kabiny-prysznicowej-modern-z-brodzikiem/ 

ul. Kościelna 21, 38‑524 Besko
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu