WODNE INSPIRACJE - TRENDY 2015

Już 20 lat tworzymy wyjątkowe wanny i brodziki, dokładając wszelkich starań, aby zarówno pod względem jakościowym, użytkowym, jak i estetycznym, spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykorzystując zdobyte przez te wszystkie lata wiedzę, doświadczenie i umiejętność rozpoznawania potrzeb naszych Klientów, stworzyliśmy nową linię produktów sygnowanych marką Besco.

Oddajemy w Państwa ręce nowy katalog „zainspirowany wodą", w którym znajdą Państwo kolekcję praktycznych parawanów nawannowych, drzwi prysznicowych idealnych do każdej łazienki oraz wyjątkowych kabino-wanien. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów marki Besco jest optymalne połączenie najwyższej jakości, przemyślanego designu oraz atrakcyjnej ceny.

Mehr… Download
news_www(1)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Mamy przyjemność poinformować o wynikach naszego Konkursu! Jury miało naprawdę trudną decyzję do podjęcia, ale ostatecznie jednomyślnie postanowiliśmy nagrodzić:
I miejsce - BARTŁOMIEJ NYKIEL 
Uważam, że nowa strona besco.eu jest BESCOnkurencyjna.
II miejsce - IWONA FILIPCZAK
Uważam, że nowa strona besco.eu jest jak WODA - przejrzysta i klarowna. Przynosi ze sobą dużo świeżości i orzeźwiających pomysłów. Nie ma jednej postaci: płynnie przechodzi z produktów do porad, od aktualności do aranżacji. Jest oceanem inspiracji, w przyjemnych barwach błękitu i szarości - wystarczy się w nim zanurzyć, żeby odkryć piękno na nowo!
III miejsce - IWONA DORUCH
Uważam, że nowa strona besco.eu wprowadza nas w świat nieograniczonych możliwości ludzkiej koncepcji, zacierając jednocześnie granice między sztuką, gustem i stylem.
Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Już wkrótce planujemy kolejny ciekawy Konkurs, zapraszamy już dziś : )

Mehr… Download
vera_wolnostojaca_flat_PMD_RGB

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Życzymy Państwu radosnych i spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech to będzie czas odpoczynku w rodzinnym gronie,
a nadchodzący Nowy Rok 2015
przyniesie same sukcesy
i realizację zaplanowanych celów.
Zespół Besco

Mehr… Download
besco_zyczenia2014_pl_xl

Konkurs Besco!

Zapraszamy do udziału w Konkursie, w którym mogą Państwo wygrać wolnostojącą wannę Vera w wymiarze 170 x 75 cm!
Wystarczy dokończyć zdanie "Uważam, że nowa strona Besco.eu..." i polubić nasz profil na Facebooku: https://facebook.com/PMDPiramida
Regulamin konkursu znajdą Państwo na naszej stronie.
Życzymy powodzenia!

Mehr… Download
besco_konkurs2
Besco
ul. Kościelna 21, 38-524 Besko
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu
NIP: 687-18-38-293
REGON: 180097110
K: +48 600 700 336
T: +48 13 467 34 44
F: +48 13 467 34 44
info@besco.eu